PomocPro, a.s.

Počátky našich služeb se datují zpět do roku 2008, postupem času se začal okruh našich klientů a rozličných služeb rozrůstat. V roce 2012 již bylo nutno posunout naše služby o další mílový krok kupředu a tak jsme založili akciovou společnost, kdy jsme si i jako nová společnost získali důvěru našich klientů, jejichž spokojenost je naším motorem a hlavním zdrojem inspirace. V roce 2013 jsme vstoupili do světa realit, kde jsme cítili obrovský nedostatek odpovědnosti za kvalitní služby.

Za naším úspěchem a kontinuálním stabilním růstem stojí dlouhodobá práce s klientem a široký tým specialistů, kteří se o klienta starají. Nevěříme na Ferdu Mravence, tedy na všeznalé nebo spíše všehoschopné poradce. Naši specialisté mají ve svých oborech dlouhodobé zkušenosti a znalosti. Neustále se vzděláváme a snažíme se reagovat na potřeby klientů. Náš přístup ke klientovi je založen na přímosti a srozumitelnosti, naše smlouvy jsou jednoduché, bez kliček a různých všeobecných obchodních podmínek. Od klienta nikdy nevybíráme žádné poplatky předem, zákazník platí pouze za skutečně provedenou službu.

Důvěryhodnost naší společnosti dodává její zázemí, sídlo společnosti se nachází v nemovitosti, kterou vlastní po generace akcionáři. Organizace akciové společnosti je sice pro nás složitější, ale je pro klienta zárukou jistot.

Jsme kapitálově velmi dobře zajištění, proto můžeme našim klientům poskytovat nadstandartní záruky a služby, které zdaleka přesahují možnosti konkurence.

 

Zpracovávám...

Kontaktujte nás