PomocPro, a.s.

Počátky našich služeb se datují zpět do roku 2008, postupem času se začal okruh našich klientů a rozličných služeb rozrůstat. V roce 2012 již bylo nutno posunout naše služby o další mílový krok kupředu a tak jsme založili akciovou společnost, kdy jsme si i jako nová společnost získali důvěru našich klientů, jejichž spokojenost je naším motorem a hlavním zdrojem inspirace. V roce 2013 jsme vstoupili do světa realit, kde jsme cítili obrovský nedostatek odpovědnosti za kvalitní služby.

Za naším úspěchem a kontinuálním stabilním růstem stojí dlouhodobá práce s klientem a široký tým specialistů, kteří se o klienta starají. Nevěříme na Ferdu Mravence, tedy na všeznalé nebo spíše všehoschopné poradce. Naši specialisté mají ve svých oborech dlouhodobé zkušenosti a znalosti. Neustále se vzděláváme a snažíme se reagovat na potřeby klientů. Náš přístup ke klientovi je založen na přímosti a srozumitelnosti, naše smlouvy jsou jednoduché, bez kliček a různých všeobecných obchodních podmínek. Od klienta nikdy nevybíráme žádné poplatky předem, zákazník platí pouze za skutečně provedenou službu.

Důvěryhodnost naší společnosti dodává její zázemí, sídlo společnosti se nachází v nemovitosti, kterou vlastní po generace akcionáři. Máme dvě pevné kanceláře na prestižních místech na náměstí TGM v Moravském Krumlově a v pasáži Hotelu Slovan na Lidické ulici v Brně. Organizace akciové společnosti je sice pro nás složitější, ale je pro klienta zárukou jistot.

Jsme kapitálově velmi dobře zajištění, proto můžeme našim klientům poskytovat nadstandartní záruky a služby, které zdaleka přesahují možnosti konkurence.

 

Zpracovávám...

Kontaktujte nás