Úvěr

Jsme specialisté v oblasti poskytování výhodných úvěrů a dalších finančních služeb včetně odborného poradenství. Naše portfolio zahrnuje celou škálu úvěrů, ať už se jedná o úvěry na podnikání, financování nemovitostí či konsolidaci půjček a úvěrů.

Každý klient vyžaduje individuální přístup a plné pochopení jeho situace, proto se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc jeho potřebám. Jedině tak můžeme poskytovat ty nejkvalitnější služby a nalézat ta nejvýhodnější řešení k oboustranné spokojenosti.

Konsolidace půjček a úvěrů

Splácet místo dvou a více úvěrů či půjček jen jeden jediný úvěr sebou nese řadu výhod, které se projeví nejen na znatelné úspoře financí, ale i času a zbytečných stresů. Konsolidace úvěrů neboli sloučení všech závazků do jednoho, je právě tím řešením, kterým můžete svou finanční situaci zlepšit.

Výhody konsolidace půjček a úvěrů

 • Nižší měsíční splátky: Součet všech splátek je mnohdy i několikanásobně vyšší než splátka při konsolidaci půjček. Také poplatky a úrokové sazby se na výši jediné splátky projeví jejich snížením.
 • Pohodlnější vyřizování: Budete mít lepší přehled o tom, kde a kolik splácíte, méně papírování a „běhání“ po institucích.  
 • Bezpečnější průběh splácení: Díky konsolidaci budou veškeré závazky sloučeny v jeden celek, a tím odpadne riziko opožděné či opomenuté splátky.
Zpracovávám...

Kontaktujte nás

10 důvodů, proč s námi:

 1. Rychlost
 2. Jednoznačné podmínky úvěru
 3. Splatnost až 20 let
 4. Nízká splátka
 5. Variabilita i během trvání úvěru
 6. Vyplácení exekucí
 7. Bez poplatků předem
 8. Férovost a přímost
 9. Spolupráce s Českou spořitelnou, a.s.
 10. Vždy nastavíme úvěr tak, aby jej mohl klient komfortně splácet

Kontakt

tel: +420 724 680 736
mail: info@pomocpro.cz
kancelář: budova pošty, 2. patro
Moravský Krumlov, 672 01
 

mapka